ООО HeadHunter::Украина (hh.ua) 

Украина

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать
×

ООО HeadHunter::Украина (hh.ua) 

HeadHunter Україна (hh.ua) – провайдер комплексних HR-рішень та один із топових інтернет-ресурсів з пошуку роботи та найму персоналу.

На українському ринку інтернет-рекрутменту ми працюємо з 2004 року. Кожна друга українська компанія шукає таланти на hh.ua. Щодня за допомогою нашого порталу сотні роботодавців знаходять своїх пошукачів. Щомісяця платформа hh.ua фіксує близько 1,6 млн сеансів від кращих українських роботодавців та кваліфікованих пошукачів. З нами співпрацюють понад 70 тисяч кращих компаній у напрямку підбору персоналу із 28 професійних сфер. Понад 1,2 млн українських фахівців опублікували свої резюме на hh.ua, і ця цифра росте з кожним днем.


Ми допомагаємо роботодавцям розвивати HR-бренд. У нашому портфелі – численні кейси з діагностики бренда роботодавців зі сфер FMCG, IT, телекомунікацій, консалтингу, логістики та ін. Нам довіряють, адже ми – незмінні лідери за цитованістю з усіх питань, що стосуються ринку праці.


Наша команда – невелика, але дружня. Кожен із нас зростає разом з HeadHunter. Ми постійно розвиваємось, вдосконалюємо інструменти пошуку талантів й роботи мрії наших пошукачів. Для цього ми інвестуємо в технології та нашу команду.

 

Приєднуйтесь до нашої команди! HeadHunter – це про любов.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

 
от 15 000 грн.
Киев,
Контрактовая площадь