ООО ХГЗ Паллада

Херсон
www.pallada-doc.com
Сферы деятельности

Тяжелое машиностроение

Государственные организации

ООО ХГЗ Паллада

У Херсонський державниого заводу "Паллада" має справді цікаву історію. Будучи заснованим у 1936 році як "Докбуд", він був декілька разів перейменований у "Херсонську Суднобудівну Верф" у 1944 році, потім у "Херсонський Суднобудівний Завод "Паллада " у 1970 році.

У 1977 році він став частиною "Херсонського Cуднобудівельного Об'єднання" і лише в 1998 році Херсонський державний завод "Паллада" набуває своєї нинішньої назви, а також повної юридичної та фінансової самодостатності.

Але незалежно від назви або залежності Херсонський Державний Завод "Паллада" це унікальний завод, який створює сучасні залізобетонні композитны плавучі доки, багато з яких не мають аналогів у всьому світі.

Композитні плавучі доки, які були побудованні "Палладою", відомі по всьому світу.

Деякі з наших доків є унікальними. Вони ефективно працюють в країнах з різними кліматичними умовами: в Росії (Кольський півострів, Камчатка, Далекий Схід і Балтійське море), на Каспійському морі в Азербайджані, в Японії, Південній Кореї, В'єтнамі, Нігерії, Алжирі, Єгипті, Туреччина, Хорватія, Болгарія, Мальта, Південна Африка та інші країни.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

от 8 500 до 10 000 грн.
Херсон