Гос. корп. Херсонский НДЕКЦ МВСУ 

Херсон

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Я хочу тут работать

Гос. корп. Херсонский НДЕКЦ МВСУ 

Державна спеціалізована науково-дослідна установа судової експертизи, яка є територіальним підрозділом Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України (далі – Експертна служба МВС), що належить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

У своїй діяльності НДЕКЦ керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України, наказами Міністерства внутрішніх справ України та Положенням про НДЕКЦ, затвердженим Наказом МВС України від 05.11.2015 № 1359.

Організаційно-правове та методичне керівництво діяльністю Центру здійснює Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

НДЕКЦ очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Міністром внутрішніх справ.

НДЕКЦ є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, реєстраційні та інші рахунки відповідно до законодавства, печатки із зображенням малого Державного Герба України та своїм найменуванням, інші необхідні для здійснення діяльності печатки, штампи, бланки, реквізити.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

от 10 000 до 12 000 грн.
Херсон